Sorularla Abdülhamid Han

Kendisine yöneltilen üç soruya gayet sert ve net şekilde cevaplayan Şadiye Sultan, günümüzde dahi babası II. Abdülhamid Han'a iftira atanlara cevap verir.

Responsive image
YAZAR
Yasin Özen
DOSYA BOYUTU
8,19 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052394335

Bir Sorularla Abdülhamid Han kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sorularla Abdülhamid Han kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Yasin Özen tarafından yazılmıştır.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Eserimizde Sultan Abdülhamid Han’ı tanıyacak ve kendisiyle ilgili merak edilen birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Zihinlerinizdeki Abdülhamid Han profilini daha belirgin hale getireceksiniz.Kıbrıs, İngilizlere Sultan Abdülhamid Han tarafından mı verilmiştir?Sultan Abdülhamid Han döneminde toprak kaybı yaşanmış mıdır?Sultan Abdülhamid Han içki içtiği ve içki üretim fabrikası açılmasına onay verdiği doğru mudur?”Portsmouth Spor Kulübü” ve “IRA İstihbarat Örgütü” Abdülhamid Han tarafından mı kurulmuştur?İlk ve tek hacca giden Osmanlı padişahı Abdülhamid Han mıdır?Sultan Abdülhamid Han’ı tahttan indirmek için hangi girişimlerde bulunulmuştur?31 Mart Vakası ile Masonların bir ilgisi var mıdır? Ve daha nice sorularla Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han Hazretlerini belgelerle doğru şekilde tanıyabileceğiniz bir eser.   


Sorularla Said Nursi. 03.01.2016 Abdülbaki Çimiç İddialara Cevaplar 13. Bediüzzamân Hazretleri Sultan Abdülhamid Han Hazretleri'ni iki cihetten değerlendirmiştir.