Bana Kalırsa Bana Kal

11.25 TL. Bana Kalırsa Bana Kal-- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Eyüp Konak
DOSYA BOYUTU
6,90 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052109007

PDF formatında Bana Kalırsa Bana Kal. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bana Kalırsa Bana Kal kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  “Beni hayatından çıkar” da ne demek sevgili?En iyi sen biliyorsun çocukluğumdan beri matematikten ne kadar nefret ettiğimi. Herkesin görmezden geldiği dağınıklığımı bir tek sen toplamışken, hayatımdan seni çıkardığımda kendimi ne kadar eksik hissettiğimi en iyi sen biliyorsun. Bir aile düşün, bir yetişkinin çocukluk anılarını, bir annenin çocuğuna şefkatini düşün, bir ülkenin adaletini, yasalarını düşün...Düşün ki, hayatımın olmazsa olmazı olduğunu bil!Bil ki, aklıma mukayyet olduğunu anla!Anla ki, kal hayatımda...  Kapak Tasarımı : Erhan KaramanSayfa Tasarımı : Erhan Karaman    


Bana Kalırsa, Bana Kal... TANITIM: Kendi hayatının monotonluğundan sıkılan ancak bu düzenini bir türlü bırakamayan genç kızın masum aşk serüvenini... "Aşk nasip işidir, hesap işi değil.