Tanıdık Bir Yüz

14.82 TL. Küçücük rollerle kolektif belleğe iyice kazınmış bir erkek ve görüntüsünün ardındaki gerçek hayatı. Tanıdık Bir Yüz, hayatın yanlış anlamaları, görünümler, yansılar ve gizler hakkında...

Responsive image
YAZAR
Münir Göle
DOSYA BOYUTU
4,30 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786059315722

Tanıdık Bir Yüz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Münir Göle. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Münir Göle'den Tanıdık Bir Yüz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Biliyorum, hepiniz yüzümü tanıyorsunuz. Defalarca karşınıza çıktım. Beni görünce içinizdeki teslimiyet, boyun eğme, kabullenme, karşı çıkmama,baş kaldırmama duyuları harekete geçiyor. Hem yüz hatlarım sizi ürkütüyor, hem sesimin tonu, hem heybetli cüssem. Kimi zaman sokakta bana rastladığınızda, çehrenizdeki hafif çekingen, hafif kaygılı ifadeyi görmekte zorlanmıyorum. Bir otorite figürüyüm ne de olsa. Üstelik beni tanıyorsunuz, adımı çıkartamıyorsunuz, tam olarak ne iş yaptığımı kestiremiyorsunuz, ama beni göz ısırmasından öte bir kimliğe büründürmekten kaçamıyorsunuz. İşte ben o tanıdık, ama üzerine bir türlü bir ad yapıştırılamayan adamım.Küçücük rollerle kolektif belleğe iyice kazınmış bir erkek ve görüntüsünün ardındaki gerçek hayatı. Tanıdık Bir Yüz, hayatın yanlış anlamaları, görünümler, yansılar ve gizler hakkında katmanlı bir roman.    


Bölüm199: Tanıdık bir yüz. Ye Qingyu eliyle taze kana dokunduğu an kavrularak yanan bir niyetin avucunun ortasından kemiklerine kadar saplandığını hissetti. Bu taze kandamlası kaynıyor gibiydi.